444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR

Halep’te yaşanan insanlık suçuna dünyanın dikkatini çekmek ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak adına Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile organize edilen " İnsanlığa ve Kardeşliğe Yardım Elini Uzat, Halep Ölüyor" yardım kampanyası başlatıldı.
Haber Tarihi: 14.12.2016

   Halep’te yaşanan insanlık suçuna dünyanın dikkatini çekmek ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak adına Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile  organize edilen " İnsanlığa ve Kardeşliğe Yardım Elini Uzat, Halep Ölüyor" yardım kampanyası başlatıldı.

  Başkanımız Can Tabakoğlu; ‘Halep’te ve diğer şehirlerde kuşatma altında kalan mazlumlara, sivil halka, kardeşlerimize karşı yapılan hain saldırılar devam ediyor. Buradaki mazlum olan kardeşlerimizin yanında olabilmek ve onlarla bir dilim ekmeğimizi paylaşabilmek için başlattığımız yardım kampanyamıza esnafımızdan, sivil toplum kuruluşlarından ve hayırsever halkımızdan katılım ve destek bekliyoruz. Halkımız tarihi boyunca mazlum halkların yanında olmuştur  bugün yine bu büyüklüğünü göstereceğinden zerre kuşkum yoktur’ sözleriyle kampanya hakkında bilgi verdi ve destek istedi.

YARDIMLAR NEREYE TESLİM EDİLECEK?

    Kızılay ile birlikte başlattığımız "Halep’e Yardım" kampanyasına katılmak isteyen hemşehrilerimizin, kuru gıda, kullanılmamış kıyafet ve  battaniye ile temizlik malzemelerinden oluşan yardımlarını Sosyal Hizmetler Birimimize bizzat teslim edebilirler. Yardım hakkında detaylı bilgi almak isteyen hemşehrilerimiz ise Beyaz Masa birimimize 444 7453 no’lu telefondan ulaşarak bilgi alabilir.

ÇALIŞANLARIMIZDAN KAMPANYAYA DESTEK

   Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile organize edilen " İnsanlığa ve Kardeşliğe Yardım Elini Uzat, Halep Ölüyor" yardım kampanyasına, çalışma arkadaşlarımız da aktif destek veriyor. Çalışanlar arasında toplanmaya başlanan paralar ile çeşitli gıda ve yardım malzemeleri alınarak kampanyaya destek verilecek. Mesai arkadaşlarımız tarafından başlatılan bu örnek desteğin diğer kurumlarda da tekrarlanmasını umut ediyoruz.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.