444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE"DEN TERÖRE LANET!

10 Aralık günü İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler için Başkanımız Can Tabakoğlu Şile İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek polis mensuplarına taziyelerini sundu.
Haber Tarihi: 16.12.2016

            10 Aralık günü İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler için Başkanımız Can Tabakoğlu Şile İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek polis mensuplarına taziyelerini sundu. İlçe Emniyet Müdürlüğü Ziyareti sırasında konuşan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu; “Yaşanan olaylar, bu haince kurulan pusular gencecik evlatlarımızın şehit olması canımızı yakıyor. 20’li yaşlarda daha yeni polis olmuş, yeni evlenmiş, daha yeni baba olmuş canların şehit olması… Bu terör olayları elbet son bulacak, hepsinin kökü kurutulacak, ama içimizin yangını geçmeyecek. Yaşanan olaylardan ötürü hepimiz üzgünüz, içi yaralıyız. Rabbim şehitlerimize gani gani rahmet eylesin, bizlere bir daha böyle kötü günler yaşatmasın, milletimizin başı sağolsun.” sözleri ile duygularını dile getirdi.

            ŞEHİTLERE MEVLİD-İ ŞERİF

            Patlamanın olduğu günün ardından Belediyemiz Beşiktaş’ta ki hain saldırıda şehit olanlar için Sala okuturken yatsı namazından önce de Mevlid-i Şerif okuttu.  Hüseyin Keçici camiinde okutulan Mevlid-i Şerif’e katılım kalabalık olurken, din, dil, ırk, renk, siyasi görüş ayırt etmeksizin herkes terörü lanetledi. 

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.