444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

MOBİL ARAÇLARIMIZA HEŞEHRİLERİMİZDEN TAM NOT

Geçtiğimiz yıl hizmete koyduğumuz mobil hizmet araçları ile “Adım Adım Yerinde Hizmete” devam ediyoruz. Mobil ekipler haftada altı gün, üç mobil hizmet aracı ile Şile’nin 57 köyüne ulaşıyor ve vatandaşlarımızın şikayet ve taleplerini alarak çözüme kavuşturulmasını sağlıyor.
Haber Tarihi: 23.12.2016

            Geçtiğimiz yıl hizmete koyduğumuz mobil hizmet araçları ile “Adım Adım Yerinde Hizmete” devam ediyoruz. Mobil ekiplerimiz haftada altı gün, üç mobil hizmet aracı ile Şile’nin 57 köyüne ulaşıyor ve vatandaşların şikayet ve taleplerini alarak çözüme kavuşturulmasını sağlıyor.

         Köylerimizde yaş ortalamasının yüksek olması nedeniyle başlatılan mobil hizmet projemizle Belediyemiz vatandaşın ayağına hizmeti götürüyor. Özellikle yaşlı vatandaşlar için uygulamaya konan proje uyarınca vatandaşların bir takım Belediye hizmetlerini almaları için Şile’ye gitmelerine gerek kalmıyor. 2016 yılı içerisinde 150 göreve çıkan Şile Belediyesi mobil hizmet araçları vatandaşların 850 talebini aldı.

BAŞKANIMIZ TABAKOĞLU; ‘ŞİLE İÇİN HAYAL ETTİK’

   “Şile İçin Hayal Ettik” sloganı ile yola çıkan Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’nun sözünü verdiği ve gerçekleştirdiği ‘Mobil Hizmet Projesi’, Şileli vatandaşlardan tam not aldı. Şile Belediyesi mobil hizmet araçlarıyla en ücra noktalara kadar mobil hizmet aracı ile ulaşım sağlıyor ve vatandaşın ayağına hizmeti götürüyor,   “Adım Adım Yerinde Hizmetle” talibi olan tüm vatandaşın sesi oluyor. Şile’nin köylerinde ikamet eden vatandaşlar böyle güzel ve faydalı bir uygulamaya imza attıkları için Şile Belediyesi çalışanlarına ve Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na teşekkürlerini iletirken “emlak, imar, temizlik ve tadilat taleplerimiz için Şile’ye kadar gitmek zorunda kalıyorduk. Belediyenin bu projesiyle, köyümüze kadar gelen bu araçlar sayesinde bu zorluktan kurtulduk. Artık hizmet köyümüze geliyor. Derdimizi Şile’ye gitmeden Belediyeye iletiyoruz ve çözüme kavuşuyor. Başta Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu olmak üzere bu güzel uygulamada emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” sözleri ile uygulamadan ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler. 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.