444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE’DE HERKESİN SÖZ HAKKI VAR!

Köylerde ve merkezde her zaman vatandaşların ihtiyaçları ve geleceğe yönelik yatırımlar doğrultusunda toplantılar gerçekleştiren Belediye Başkanı Can Tabakoğlu köyleri teker teker ziyaret edip vatandaşla değerlendirmelerde bulunurken Şile’de de tüm vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.
Haber Tarihi: 23.03.2017

                               

   Köylerde ve merkezde her zaman vatandaşların ihtiyaçları ve geleceğe yönelik yatırımlar doğrultusunda toplantılar gerçekleştiren Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu köyleri teker teker ziyaret edip vatandaşla değerlendirmelerde bulunurken Şile’de de tüm hemşehrilerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyor.

             Başkanımız Tabakoğlu, muhtarlardan okul aile birliği başkanlarına, inşaat mühendisleri, müteahhitlerden inşaat kalfalarına kuaförlere kadar tüm kesim ile bir araya gelerek Şile’de yapılan ve yapılacak yatırımların değerlendirmelerini yapıyor. Yapılacak olan yatırımlarla beraber vatandaşların da ihtiyaçları ve düşünceleri ile geleceğe yönelik yeni projeler de hazırlanıyor. Başkanımız Tabakoğlu, şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hareket ettiğini vurgularken, sadece sözde değil icraatta da var olduğunu gösterdiği için tüm hemşehrilerimizin övgüsünü alıyor.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.