444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI ŞİLE"DE

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn Fatma Betül Sayan Kaya, ilçemizi ziyaret etti. Ziyareti sırasında Üsküdar Caddesi esnaflarımızla ve hemşehrilerimiz ile bir araya gelirken Ak Parti ilçe binası önünde vatandaşlarımıza hitap etti.
Haber Tarihi: 29.03.2017

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn Fatma Betül Sayan Kaya, ilçemizi ziyaret etti. Ziyareti sırasında Üsküdar Caddesi esnafları ve hemşehrilerimiz ile bir araya gelirken Ak Parti ilçe binası önünde vatandaşlarımıza hitap etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya; ‘’Türkiye’nin istikrarlı bir şekilde büyümesine karşı duranlar var. Yeni Anayasa değişikliği içeride ve dışarıda düşmanları rahatsız etti. Bizim ‘Evet’ kampanyamıza izin vermeyen Hollanda ve Almanya teröristlerin ‘Hayır’ kampanyalarına destek oluyorlar. Bir gecede fikir özgürlüğünü askıya aldılar. Vatandaşlarımız ile kucaklaşmaya engel oldular. Vatandaşlarımızın üzerlerine atlarını ve itlerini saldılar. Bakan arkadaşlarımızın uçuş izinlerini iptal ettiler. Biz bu olayların karşısında dik duracağız, iri olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız.‘’ dedi.

İlginin çok yoğun olduğu Bakan Kaya, başkanımızla esnaflarımızı ziyaret ederek sohbet ederken hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Her fırsatta Şile’yi çok sevdiğini ve İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Bakanımıza bir sürpriz de esnaflarımızdan geldi. Şile’nin marka değeri olan ve eski günlerine kavuşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Şile Bezimizden yapılma elbiseyi hediye ettiler.

Ziyaretlerine ‘Engelsiz Şile Mesleki Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne giderek devam etti. Engelli kardeşlerimiz ile yakından ilgilenen bakanımız, kardeşlerimiz ile tek tek muhabbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızı ve Belediye Başkanımızı aralarında gören kardeşlerimizin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.