444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

SUNGURLU KÖPRÜMÜZ HAYIRLI OLSUN

Köylünün 30 yıldır dile getirdiği ve Sungurlu-Kalemköy hattını birbirine bağlayan Sungurlu köprümüzün açılışı Milletvekilimiz Hulusi Şentürk’ün katılımı ile Kur’an tilaveti ve dualarla gerçekleştirildi.
Haber Tarihi: 10.04.2017

Köylünün 30 yıldır dile getirdiği ve Sungurlu-Kalemköy hattını birbirine bağlayan Sungurlu köprümüzün açılışı Milletvekilimiz Hulusi Şentürk’ün katılımı ile Kur’an tilaveti ve dualarla gerçekleştirildi. Sungurlu mahallemiz üzerinden Kalemköy hattına geçiş için hemşehrilerimiz uzun yollar gitmek zorunda kalmayacak. Yıllardır mahalleli için büyük sorun olan köprünün eksikliğine Belediye Başkanımız ‘can’ oldu.  800 km2  her bir karışını adım adım yerinde gezen Şile Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, ‘’Dört Mevsim Yaşayan Şile’’ sloganıyla çıktığı bu yolda 62 mahalleye hizmet götürmeye devam ediyor.

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu;’’ Bizler buraya gelirken sizlerin desteği ve sizlere vermiş olduğumuz sözleri tutmanın gururunu yaşayarak geliyoruz. Bugün verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin haklı gururunu burada hepimiz birlikte yaşıyoruz. Yaklaşık üç ay kadar önce temelini attığımız ve mahallemizin zorunlu ihtiyacı olan köprümüzün bugün açılışını yapıyoruz. Uzun yıllardıur süre gelen bu eksikliği gidermek, hemşehrilerimizin taleplerine cevap verebilmek bizlere mutluluk veriyor. Dört Mevsim Yaşan Bir Şile adına yaptığımız yatırımlarımız ve hizmetlerimiz bir an bile olsun durmayacak, çalışmaya devam edeceğiz. Yapılan bu hizmet Şile’mize hayırlı uğurlu olsun.’’ Sözleri ile konuşmalarını tamamladı. Protokol konuşmalarının ardından Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve hemşehrilerimiz birlikte kurdele keserek köprümüzü kullanıma açtı.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.