444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

HAYDİ ÇOCUKLAR GEZİYE

Milli eğitim ile yapılan protokol kapsamında ortaokul öğrencilerimizle İstanbul"u geziye, kültürümüzü ve tarihimizi yerinde görmeye gittik.
Haber Tarihi: 11.05.2017

Milli eğitim ile yapılan protokol kapsamında ortaokul öğrencilerimizle İstanbul'u geziye, kültürümüzü ve tarihimizi yerinde görmeye gittik.

Haydi Çocuklar Geziye! diyerek 28 Nisan Cuma günü Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Turan Temel ile ‘Doğancılı Necda Moraligil Ortaokulu öğrencilerimizi ve Belediyemiz Meclis Üyesi Eren Özdemir’le Değirmençayırı – Teke ve Çayırbaşı Ortaokulları öğrencilerimizi ‘Emirgan Korusu’na, uğurladık.
Şile İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizle ‘Atatürk Arboretamu’na, Üvezli Yıldız Aytaman Ortaokulu öğrencilerimizle Beylerbeyi Sarayı – Anadolu Hisarı Kasrı – Büyük Çamlıca’ya, Ağva Atatürk Ortaokulu öğrencilerimizle Minyatürk’e ve 75. Yıl Ortaokulu öğrencilerimiz ile ‘Koç Müzesi ve İslam Bilim ve Teknoloji Tarih Müzesi’ne kültürümüzü ve tarihimizi yerinde görmeye gittik.

28 Nisan 02,03,05,08,09 ve 10 Mayıs tarihlerinde Şile Merkez ve Mahalle ortaokullarımızda okuyan 1402 öğrenci kardeşimiz İstanbul’da tarihimizi ve kültürümüzü yerinde gördü, yeniden canlandırdı.

Öğrenci kardeşlerimiz ve velilerimiz yapılan bu güzel etkinliklerden ötürü Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu'na teşekkür ederken, bu gibi etkinliklerin daha fazla olması talebinde bulundular.   

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.