444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

KAVALA PARK YENİDEN HİZMETTE

Şile’nin kültürel değerlerinden ve Tarihi Şile Feneri ile özdeşleşen ‘Kavala Parkı’ tadilat sürecinin ardından tekrar hizmet vermeye başladı.
Haber Tarihi: 02.07.2017

            Şile’nin kültürel değerlerinden ve Tarihi Şile Feneri ile özdeşleşen ‘Kavala Parkı’ tadilat sürecinin ardından tekrar hizmet vermeye başladı. Şile Kaymakamı Salih Yüce, Şile Garnizon Komutanı Hava Albay Ali Beşir, Şile Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu ve Şileli hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen açılışta başta Balibey Mahallesi sakinleri olmak üzere tüm Şileliler tarihi ve kültürel değerlere her zaman sahip çıkan Belediye Başkanımız Tabakoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

            DÖRT MEVSİM YAŞAYAN ŞİLE!

            Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu her zaman dile getirdiği ve Şile için bir vizyon ortaya koyan “Dört Mevsim Yaşanabilir Şile!” sloganına uygun çalışmalarını devam ettiriyor. Şileliler; yapımı devam eden Kent Meydanı, Liman Yenileme, Ağva Sahil, Yeni Spor Merkezi ve Kültür Merkezi gibi yapılarla ‘Dört Mevsim Yaşayan Şile’ hayaline adım adım yaklaşıyor. Kültürel değeri ile Şilelilerin gönlünde taht kuran ve manzarası ile ağırladığı misafirleri kendine hayran bırakan ‘Kavala Parkı’da yapılan çalışmaların ardından artık sadece yazları değil dört mevsim hizmet veren bir konum haline geldi. 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.