444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

VATANDAŞLARIMIZI DİNLİYORUZ

Şileli hemşehrilerimizin, istek ve sorunlarını doğrudan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na ilettiği ‘’Halk Günü’’ buluşmaları devam ediyor.
Haber Tarihi: 18.10.2017

Şileli hemşehrilerimizin, istek ve sorunlarını doğrudan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na ilettiği ‘’Halk Günü’’ buluşmaları devam ediyor.

   Belediyemizin, katılımcı ve şeffaf yerel yöntem anlayışını hayata geçirmek amacıyla başlattığı, ‘’Halk Günü’’ toplantıları Salı günleri, Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nun makamında gerçekleştiriliyor.

   10 Ekim Salı günü başlayan Halk Günü toplantısına Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na çalışmalarından dolayı teşekkür etmek üzere gelen vatandaşların yanı sıra taleplerini iletmek isteyen çok sayıda vatandaşımız katıldı. Belediye Başkanımızın talimatlarını dikkate alan ilgili müdürlükler, gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, vatandaşlarımızdan gelen taleplere çözüm üretiyor. Şileli hemşehrilerimiz, halk günlerinde çeşitli konulardaki isteklerini ilgili müdürlükler aracılığı ile çözüme ulaştırıyor.

  Hemşehrilerimizi dinleyen Belediye Başkanımız; ‘halk günlerine devam edeceklerini belirtirken, yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmayı ve  sorunlara hızlı çözüm üretmeyi amaçlıyoruz’ diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti . 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.