444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

İBB BAŞKANI MEVLÜT UYSAL'DAN ANLAMLI ZİYARET!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal göreve geldikten sonra İstanbul İlçe Belediye ziyaretlerine Belediyemiz ile devam etti.
Haber Tarihi: 30.11.2017

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Mevlüt Uysal göreve geldikten sonra İstanbul İlçe Belediye ziyaretlerine  Belediyemiz ile devam etti.

İBB Başkanımız Mevlüt Uysal’ın ziyareti sırasında Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediye birimlerini tanıtarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca İBB Başkanı Mevlüt Uysal Belediye çalışanlarıyla bir  süreliğine sohbet ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
Belediye Başkanlık Makamında, Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile bir araya gelen İBB Başkanı Mevlüt Uysal; ‘’Şile, İstanbul’un arka bahçesi, Ormanlarıyla İstanbul’un kalbi’’  sözleriyle, Şile’nin doğallığını bozmadan yatırımlara kaldığı yerden devam edileceğini belirtti.
Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, İBB Başkanı Mevlüt Uysal’ın ziyaretlerinden dolayı memnun kaldığını söyledi. Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediyemizi ziyarette bulunan İBB Başkanı Mevlüt Uysal’a ‘’Şile Kitabı’’ hediye etti.
 
 
Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.