444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

SÖZLER TUTULUYOR, BALIKÇI BARINAKLARIMIZ YENİLENİYOR

‘Dört Mevsim Yaşanılabilir Şile’, sloganıyla çıktığımız bu yolda, Şile’mize yakışan yeni balıkçı barınaklarımızın yapım çalışmaları hızla devam ediyor.
Haber Tarihi: 07.03.2018

   ‘Dört Mevsim Yaşanılabilir Şile’,  sloganıyla çıktığımız bu yolda, Şile’mize yakışan yeni balıkçı barınaklarımızın yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nun balıkçılarımıza ‘Balıkçı barınaklarımızı yenileyeceğiz’ sözü gerçek oluyor. Şile Limanında yapımı devam eden balıkçı barınakları tamamlandığında balıkçılarımız ilçemize yakışan yeni barınaklarına kavuşacaklar.  Projemiz içerisinde ‘’Balıkçı barınakları, balıkçı kahvehanesi, soğuk hava deposu, teknik hacimler, bay-bayan ve engelli tuvaletleri bulunuyor, ayrıca projemizin çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

   Yeni görünümüyle liman bölgesinde ilgi çekecek olan projemiz, gerek Liman Yenileme ve Rekreasyon Projesi ile hem yat marina hem de balıkçı barınağı olarak çift yönlü kullanılacak olması, ilçemizin turizm açısından gelişimine de olumlu yönde etki edecek.

    Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu yapımı devam eden projelerimiz ile ilgili olarak; ‘Kent Meydanı ve Liman Yenileme projelerimiz ile dört mevsim yaşanılabilir bir Şile için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bütün bu projeler, sosyal yaşam alanlarını destekleyecek ve otopark sorununa çözüm sağlayacak. Hemşehrilerimiz ve ziyaretçilerimiz, yeni başladığımız, ‘Üsküdar Caddesi cephe rehabilitasyon projesi’ ile rahat bir şekilde hem Kent Meydanımızı hem de Şile Limanımızı vasıtasız olarak gezebilecekler. Bizler bu projeler ile birlikte ‘Dört Mevsim Yaşanılabilir Şile’ sözümüzü yetine getiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz uğraşıyla gurur duyuyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.