444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı. Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediyemizde çalışan kadınlar ile bir araya geldi.
Haber Tarihi: 10.03.2018

 

 

 

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı. Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediyemizde çalışan kadınlar ile bir araya geldi.

Belediyemiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının da katıldığı çok özel bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantıya katılan ’’çalışan kadınlar’’ ile bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu ’’Öncelikle buradan yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günün en içten dileklerimle kutlarım. Bu anlamlı günde sizlerden tek bir isteğim olacak ve sınır ötesinde görev yapan kahraman Mehmetçiğimize bu anlamlı günde dua ile desteklerimizi esirgemeyelim. Bir baba olarak bugün, benim de yüreğim yanıyor ama bir kadın kadar bu duyguları daha yoğun yaşayamıyoruz.’’ dedi.

8 MARTTA BİR KADIN DERNEĞİ!

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Sema Odabaşı’nın başkanlığını yaptığı ’’Şile Gönüllüleri Kadın Dayanışma Derneği’’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Başkanımız Can Tabakoğlu ’’Sadece ekmek ve ekonomi tanımıyla değil, diğer değerlerin ve farkındalığın da tesisi anlamında çok ciddi bir mesaj içerdiği kanaatiyle bugün biz bu dernek açılışıyla münasebetiyle burada bir mesaj veriyoruz. Bizler  bize ait olan değerlerin taşıyıcısı ve sahiplenicisi olmak zorundayız. Bu anlamlı günde açılış sebebiyle tüm kadınlarımızı tebrik ederim.’’ Şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlçemizde bulunan kamu, kurum ve kuruluşlarda çalışan kadınları ziyaret eden Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına hediye takdiminde bulundu.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ CAN TABAKOĞLU, BELEDİYE KADIN PERSONELİYLE BİR ARADA!

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediyemizde çalışan emekçi kadınlar ile bir araya geldi. Toplantıda açıklamalarda bulunan Başkanımız Can Tabakoğlu ’’Sizler, bizlerin dünü, bugünü ve yarınısınız. Biz hep birlikte kocaman bir aileyiz. Ben şuan gurur duyuyorum böyle yol arkadaşlarıyla bir arada olduğum için. Belediyemizde çalışan %50’lik kısmın kadınlarımızın oluşturmasından dolayı ayrı bir gururlanıyorum. Hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim.’’ dedi.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.