444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

VATANDAŞLARIMIZI DİNLİYORUZ

Belediyemizin, katılımcı ve şeffaf yerel yöntem anlayışını hayata geçirmek amacıyla başlattığı, ’’Halk Günü’’ toplantıları devam ediyor.
Haber Tarihi: 03.05.2018

Belediyemizin, katılımcı ve şeffaf yerel yöntem anlayışını hayata geçirmek amacıyla başlattığı, ’’Halk Günü’’ toplantıları devam ediyor.

Şileli hemşehrilerimizin, istek ve sorunlarını doğrudan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na ilettiği ’’Halk Günü’’ buluşmaları yoğun katılımla Belediyemizde gerçekleşti. Toplantı sırasında birim amirlerinin de hazır bulunduğu halk günü toplantısında Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu bire bir görüşmelerle hemşehrilerimizin talep ve isteklerini dinleyerek çözüm üretmede yardımcı oldu.

Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na ilçemizde gerçekleştirilen yatırımlar ve Şile’nin geleceğinin  güzel yerlerde olması için gece gündüz çalışmalarına karşılık teşekküre gelen hemşehrilerimizin yanı sıra taleplerini iletmek isteyen çok sayıda vatandaşımız katıldı. Belediye Başkanımızın talimatlarını dikkate alan ilgili müdürlükler gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, vatandaşlarımızdan gelen taleplere çözüm üretiyor.

Hemşehrilerimizi dinleyen Belediye Başkanımız;’’ Halk günlerine devam edeceklerini belirtirken, yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmayı ve sorunlara hızlı çözüm üretmeyi amaçlıyoruz’’ diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.