444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE’DE ÇOCUKLAR İLK ORUÇLARINI AÇTI

Birbirinden özel etkinliklerle geçen Ramazan gecelerinde çocuklar ‘İlk Orucum İlk İftarım’ programını büyük bir coşkuyla kutlandı. Programda çocuklar maskotlarla, animatörlerle ve mehteran ile yoğun katılım sağlanan kortej yürüyüşünü gerçekleştirdi.
Haber Tarihi: 23.05.2018

Şile Belediyesi “ O eski Ramazan geceleri Şile’de yaşanıyor.” dedirtmeye devam ediyor. Birbirinden özel etkinliklerle geçen Ramazan gecelerinde çocuklar ‘İlk Orucum İlk İftarım’ programını büyük bir coşkuyla kutlandı. Programda çocuklar maskotlarla, animatörlerle ve mehteran ile yoğun katılım sağlanan kortej yürüyüşünü gerçekleştirdi.

Kortej yürüyüşünün ardından Belediye Meydanına ulaşan çocuklar oruçlarını büyük bir kalabalıkla açtı. İftarın ardından gerçekleştirilen etkinlikler ve “Ben Mehmet Akif” adlı meddah tiyatro oyunu ile eğlenen çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, Belediye Başkanı Tabakoğlu’na, her sene bu etkinliğin yapılmasını sağladığı ve kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için teşekkürlerini ilettiler.

            Gecede konuşan Belediye Başkanı Mimar Can Tabakoğlu: “Çocuklarımız bizim geleceğimizi temsil eder. Onların mutluluğu ve eğitimi için elimizden gelenin en iyisini ortaya koymalıyız. Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin ramazanı bize ve ülkemize hayırlı eylesin.” dedi. 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.