444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE’DE ŞENLİK SOKAĞA TAŞTI

Belediyemizce bu yıl 5.sini düzenlenen ’’Anne Sokakta Şenlik Var’’ etkinliğimize ilçemizde yaşayan minik kardeşlerimizin yanı sıra çevre ilçelerden de çok sayıda çocuk katıldı.
Haber Tarihi: 24.04.2019

Belediyemizce bu yıl 5.sini düzenlenen ’’Anne Sokakta Şenlik Var’’ etkinliğimize ilçemizde yaşayan minik kardeşlerimizin yanı sıra çevre ilçelerden de çok sayıda çocuk katıldı.

  Her yaştan çocuk düşünülerek düzenlediğimiz etkinlikte; 3 boyutlu platform, kostüm standı, karikatür atölyesi, Şile Bezi kes yapıştır atölyesi, rüzgar gülü atölyesi, sosis balon atölyesi, Linol baskı, kirigami, mandaldan uçak yapımı, palyaço gösterisi, interaktif gösteriler, origami, doğal oyun hamuru yapımı, çim adam, karikatür ve resim renklendirme atölyeleriyle çocuklar eğlenerek el becerilerini geliştirdiler.

Mutlu Çocuklar, Umutlu Yarınlar

Etkinlik boyunca mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar ’’böylesine güzel bir etkinliği düzenlediği için Şile Belediyesi ve Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya teşekkürlerini ilettiler.

Etkinlikte çocuklarla birlikte bolca vakit geçiren Başkan Ocaklı: Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 99. Yıl kuruluş yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularla kutluyorum. Böylesine yoğun ilgi ve onlarca çocuğumuzun heyecanı beni mutlu ediyor. Sadece Şile değil köylerimiz ve çevre ilçelerden de misafirlerimizin olduğunu görmek ise beni gururlandırıyor. Bugün burada küçük kardeşlerimiz için bir araya geldik ve onların mutluluğu için her şeyi yapmaya hazır ve nazırız’’ ifadesiyle heyecanını ve mutluluğunu dile getirdi.

 

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.