444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE BELEDİYE BAŞKANI İLHAN OCAKLI'DAN BAYRAM MESAJI

Şile Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı bayram mesajında tüm Müslüman âleminin bayramını kutladı.
Haber Tarihi: 02.06.2019


Şile Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı bayram mesajında tüm Müslüman âleminin bayramını kutladı.

Başkan Ocaklı, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşmanın çoğaldığı Ramazan Bayramı’na hep birlikte kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları aynı duygu ve düşünceler ile birbirine yakınlaştıran, merhametimizi, vicdanımızı ve sevincimizi artıran, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren özel günlerdir.

            İnsan olmanın önemini hatırlatan bayramlar, dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakarak, kucaklaşmak ve kaynaşmak yönünde bizlere güzel fırsatlar sunarken, Rabbim baş tacımız annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağımız, ailemizle, akrabalarımızla ve komşularımızla birlikte geçirmemiz huzurlu ve bereketli bayram geçirmemizi nasip etsin.

Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımızdan da şüphe yoktur.

Bu duygularla, Ramazan Bayramı’nın tüm insanlara huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta Şileli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.