444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Vefatının 81.Yıldönümünde Şile’de Anıldı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 81.yıldönümünde Şile belediye meydanında gerçekleşen resmi tören ile anıldı.
Haber Tarihi: 12.11.2019

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 81.yıldönümünde Şile belediye meydanında gerçekleşen resmi tören ile anıldı.

Tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, İlçe Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran, Garnizon Komutanı Hava. Sv.Kd Albay Ali Beşir, Belediye Başkanı İlhan Ocaklı tarafından belediye meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

Resmi Törene AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, BBP İlçe Başkanları ve parti yöneticileri, Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Amirleri, STK Temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Ayrıca 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti tarafından Şile Kültür Merkezi’nde konser düzenlendi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan konserde konuşma yapan Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yılında bir kez daha rahmetle yâd ediyoruz. Bu güne kadar ülkemizin bekası için canını ortaya koymuş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.” dedi.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.