444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ADIM ADIM YERİNDE HİZMET ANLAYIŞI!

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, Şile Muhtarlar Dernek Başkanı Necdet Keskin, Dere Köyleri, Batı Sahili ve Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.
Haber Tarihi: 05.02.2020

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, Şile Muhtarlar Dernek Başkanı Necdet Keskin, Dere Köyleri, Batı Sahili ve Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinden sonra çıktığı hizmet yolunda, daima hemşehrilerimizin ve ilçemizin sorunlarına çözüm üretmek için gece gündüz çalışmaya devam eden Başkan Ocaklı, adım adım yerinde hizmet mottosuyla çıktığı bu yolda mahalle muhtarlarıyla görüşmelerine başladı. Sorunların en temel kaynağı yerinde incelemek ve mahallelinin sorunlarına çözümün ortak dilde olduğunu savunan Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı ’’Biz Şile’ye sevdalı, hizmet ile gönüllere girmeyi hedefleyen bir siyasi anlayışla bu göreve geldik. Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirebilmenin mutluluğunu hep birlikte ortak paydada yaşıyoruz. Sokağın, mahallenin ve ilçemizin sorunlarını gidip yerinde incelemez, vatandaşa kulaklarınızı kapatırsanız, hizmetten bahsedemezsiniz. Bizler burada adım adım yerinde hizmetle Şile köylüsünün sorunlarını, ilçe değerlerimize, kültürümüze, doğamıza ve tarihimize saygılı bir şekilde sorunların üzerine tek tek gideceğiz.’’ dedi.

ŞİLE’YE HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ

Şile’nin öz değerlerini koruyabilmek, tarihini ve kültürünü yaşatabilmek için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, belediyemiz müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantılarda mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini tek tek dinleyerek, ilgili müdürlere gerekli talimatları verdi.

YENİ ESERLERLE, GÜLEN YÜZLER

Dere köyleri, Batı Sahili ve Merkez Muhtarlarıyla ayrı ayrı zaman diliminde düzenlenen toplantılarda Şilelinin ve Şile esnafının kazanacağı, özelde Şile’nin hak ettiği değere kavuşması için çalıştıklarını söyleyen Başkan Ocaklı ’’ Şile’den Ağva’ya, Karakiraz’dan Darlık’a, Balibey Mahallesi’nden Teke’ye 62 Mahalle 780 km2 alan içerisinde hemşehrilerimize en güzel hizmeti sunmak için omuz omuza çalışıyoruz.’’ dedi. Hedef proje ve Şile’ye kazandırılacak olan hizmetler hakkında bilgilendirmenin de yapıldığı toplantılarda, temel sorun olarak, öncelik muhtarlarımızın talep ve şikayetleri üzerine oldu.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.