444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE’YE HOŞGELDİN BEBEK!

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, seçim sürecinde vermiş olduğu sözlerden birini daha tuttu. Şile’de ikamet etmek ve 0-3 ay aralığında olması dahilinde projeden yararlanabilirsiniz.
Haber Tarihi: 09.03.2020

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, seçim sürecinde vermiş olduğu sözlerden birini daha tuttu.  Şile’de ikamet etmek ve 0-3 ay aralığında olması dahilinde projeden yararlanabilirsiniz.
 

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, göreve geldiği ilk günden itibaren Şile’nin ve Şileli hemşehrilerimizin talep, istek ve önerileri ile yakından ilgilenerek, gerekli mesailerini yapmaya devam ediyor. Haftalık olağan koordinasyon toplantılarında, vatandaşlarımızın talepleri, istekleri ve önerilerinin takibini Belediyemiz müdürleri üzerinden bizzat takip etmekte, yeni plan ve projelerle Şile’nin geleceğine dair takdir edilecek fikirlerin zeminini hazırlayıp, önünü açmaktadır.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün takip ve denetiminde, Başkan İlhan Ocaklı’nın yeni vermiş olduğu söz hayat buluyor. ’’Şile’ye Hoş geldin Bebek’’ projesi ile ilçemizde ikamet etmek ve 0-3 ay aralığında olması dahilinde projeden yararlanabilirsiniz. Proje, Şile Belediyesi’nde bir ilk olmakla beraber, aile aidiyetinin ve hemşehrililik kavramının perçinlenmesinde önemli bir rol oynayacak.  Başkan İlhan Ocaklı, bebeğin ilk ihtiyaçlarının karşılayacak paketi bizzat ailenin evine giderek kendisi verecek.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.