444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE 19 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADI

Şile Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını, balkonlarında kendilerine eşlik eden vatandaşlarla birlikte coşkuyla kutladı.
Haber Tarihi: 20.05.2020

Şile Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını, balkonlarında kendilerine eşlik eden vatandaşlarla birlikte coşkuyla kutladı.

Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. yılı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma  Gençlik ve Spor Bayramını pandemi kısıtlamalarına uygun şekilde kutlayan Şile Belediyesi jandarma ve polis ekiplerinin katılımıyla birlikte belediye ekiplerinden oluşan araçlarla Şile merkez ve Ağva mahallerinde konvoyla kutlama yaptı. Marşların da eşlik ettiği konvoya hemşehrilerimiz balkonlarından eşlik ederek yoğun bir ilgi gösterdi

 

Şehitler anıtının önünde devam edilen kutlamalara katılan Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran,  Garnizon Komutanı Hava Sv. Kıdemli Albay Ali Beşir, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı,  Şile İlçe Emniyet Müdürü Ali Saraç, Şile İlçe Jandarma Komutanı Selami Keskin ve kurum temsilcileri ile birlikte saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşın’ı okudular. İlçe hoparlörlerinden de yayın yapılan İstiklal Marşın’a ilçemiz halkı da evlerinden eşlik etti.

Pandemi günlerinde milli ve dini bayramların sosyal mesafe gözeterek kurumlarca kutlanmasının önemine vurgu yapan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘’ Bu günleri el birliği ve yüksek moral ile atlatacağız. Kutlamalarımıza evlerinden eşlik eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim’’ dedi.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.