444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN 82. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNÜ BELEDİYE MEYDANIMIZDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TÖRENLE ANDIK

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 82. yıldönümünde Şile Belediye Meydanında gerçekleşen resmi tören ile andık.
Haber Tarihi: 11.11.2020

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 82. yıldönümünde Şile Belediye Meydanında gerçekleşen resmi tören ile andık.

Düzenlenen anma töreninde  Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Garnizon Komutanı Hava Sv. Albay Hazel Yılmaz,  Şile Belediye Başkanımız  İlhan Ocaklı, ilçe Jandarma Komutanı ve ilçe Emniyet Müdürü ile personelleri,  kamu kurum amirleri siyasi parti temsilcileri ve çeşitli STK'lar hazır bulundu.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törenimiz Atatürk büstünün önüne çelenk konulması ile sona erdi.

 Belediye Meydanında gerçekleşen anma töreni sonrasında, Oya Ali Keçeci Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlenen anma etkinliğine devam edildi. Programa öğrencilerin hazırladığı 10 Kasım ile ilgili şiir ve kompozisyonların okunmasıyla devam  edildi. Ödül alan şiir ve kompozisyon sahibi öğrencilere hediyelerin takdimi ile son bulan anma töreni esnasında sosyal mesafe kurallarına özen gösterildi.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.