444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Başkandan Mesaj
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

Şile’mize hak ettiği güzellikleri sunmak ve ilçemizi daha yaşanabilir yönde geliştirmek için sizlerin hizmetinizdeyiz. Şunu biliyoruz ki; sizler hizmetin en güzelini hak ediyorsunuz. Sizlerle belirlediğimiz hedeflere, hep birlikte birlikte emin adımlarla yürüyoruz. Sizlere sözünü verdiğimiz hedef ve projelerin önemli bir bölümünü tamamladık. Diğer projelerimiz içinde çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Hedefimiz Şile’mizi 4 mevsim sürdürülebilir, yaşam kalitesi yüksek bir şehir haline getirmektir. İlçemize değer katacak yeni proje ve hizmetlerimizle bu yönde ilerliyoruz. Hatırlarsanız dünün Şile’si; altyapısı olmayan, temizlik hizmetlerini yerine getiremeyen, kömür ve katı yakıtla ısınan, yolları tamamlanamamış, denizine kanalizasyon akıtan bir Şile’ydi. Oysa bugün Kuzey Marmara otoyolu kenarında, 3. Köprü ve 3. Havalimanı ile entegre olacak, 10 yılda 1 milyon ton asfalt ile harmanlanmış, 1 milyar liralık bayındırlık yatırımı almış, doğalgazla ısınan, mavi bayraklı plajları olan, tüm alt ve üst yapı yatırımları tamamlanmış olan, yerli ve yabancı turizm yatırımcısının ilgisini cezbeden ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir Şile var.

Ortaya koyduğumuz performans sizlerin eseridir. Bizler Belediyeciliği sizlerden aldığımız güç ve dayanışma içerisinde olduğumuz kurumlarla el birliği ile gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda ilçemiz için gerçekleştirdiğimiz projelerin hayata geçirilmesinde bizlere desteklerini esirgemeyen Başbakanımıza, ilgili Bakanlıklarımıza, Büyükşehir Belediyemize ve siz değerli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Daha güzel bir Şile için durmadan çalışmaya devam edeceğiz…

Can Tabakoğlu Şile Belediye Başkanı
Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.