ŞILE Hava Durumu

Şile Belediyesi Çalışanları Geleneksel Personel İftarında Buluştu

Şile Belediyesi Çalışanları Geleneksel Personel İftarında Buluştu

Wednesday, April 20, 2022

Ramazan’ın Maneviyatı Birlikte Yaşandı ve Projelerin Tanıtım Sunumları İzlendi
Şile Belediyesi’nin yürütmekte olduğu ve hayata geçireceği projelere ilişkin tanıtım sunumunun yapılması ve rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan’ın manevi havasının birlikte yaşanması amacıyla, Şile Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı Şile Nikâh Sarayı’nda gerçekleştirildi. 

İftar programı öncesinde belediye çalışanlarıyla paylaşılan proje sunumları büyük alkış aldı. Şile’nin gelecek vizyonunu yansıtacak olan projeler hakkında belediye personelleri Başkan İlhan Ocaklı tarafından bilgilendirildi.

Başkan Ocaklı; “Bizler idare olarak projelerimizi hazırladıktan sonra bu projeleri yerine getiren, imalatı yapan sizlersiniz. Bu nedenle tüm projelerde amiriniz olarak benim imzam var ama esas imza sahibi proje sahibi sizlersiniz. Bu belediye sizin, bu çalışmalar sonucunda çıkan eserler sizin, sizin imzanızla bu eserler ortaya çıkıyor.” ifadelerini kullanarak proje sunumlarını tamamladı. 

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; “Sizlerle Beraber Şile’ye Hizmet Etmekten Mutluyum!” 
İftar programında bir konuşma gerçekleştiren Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in tüm Türkiye, İslâm âlemi ve Şile için hayırlara vesile olmasını dileyerek, Şile için çok önemli projelerin hayata geçirildiğini ve Şile için çalışmaya var güçleri ile devam edildiğini belirtti. Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Değerli mesai arkadaşlarım; Ramazan-ı Şerif münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz, takımız. Bu ailenin, takımın bir parçası olmaktan ve sizlerle beraber bu ilçeye hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Rabbim Şile’ye hizmetimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Şile Belediyesi olarak gece gündüz koşturuyor, alın teri döküyoruz. İnşallah Şile’de tarih yazacağız!” sözlerine yer verdi.


 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.