ŞILE Hava Durumu

Şile Belediyesi Yaza Veda Konserlerinin Son Gecesinde Zara Sahne Aldı

Şile Belediyesi Yaza Veda Konserlerinin Son Gecesinde Zara Sahne Aldı

Sunday, September 11, 2022

Şile Belediyesi tarafından düzenlenen Yaza Veda konserlerinin son gecesinde Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçılarından Zara Şile Kent meydanında sahne aldı. Yoğun ilginin gösterildiği Yaza Veda Konserlerinin son etkinliği ile Şile Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleriyle dolu dolu geçen bir yaz sezonuna veda etti. 
 
Zara, Sevilen Şarkılarını Şileli Müzikseverler İçin Seslendirdi
Şile Kent Meydanında düzenlenen programda hayranlarıyla buluşan Zara, sevilen şarkılarını Şileliler ve çevre ilçelerden gelen  müzikseverler için seslendirdi. Katılımın yoğun olduğu konserde birbirinden güzel türkü ve şarkıları dinleyicilerle hep bir ağızdan seslendiren Zara, Şilelilere hemşehrilerim diye seslenirken çocukluk ve gençlik yıllarında Şile’de geçirdiği tatillere ve Şile’ye olan hayranlığına vurgu yaptı.  

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Anadolu’nun Farklı Ezgileriyle Oluşan Güzel Atmosferde Bizleri Yalnız Bırakmayan Tüm Komşularımıza Teşekkür Ediyorum.” 
Konserde Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya Şile Bezinden oluşan hediyeleri ve çiçeği Şile adına sevilen sanatçı Zara’ya takdim ederken, yaz sezonu boyunca gerçekleştirilen etkinliklere gösterdikleri ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Şile belediye başkanı ilhan ocaklı Zara gibi güçlü bir sesi ağırlamak bizleri çok  mutlu etti. Ayrıca sanatçının çocukluğundan bu zamana Şile’de yaşadığı anıları duyduğumuza da mutlu olduk. Kültür ve sanat ile Şile’mizi buluşturmaya devam edeceğiz. Etkinliklerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ediyor, hepinizi ayrı ayrı kutluyorum’’ dedi.

 
 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.