ŞILE Hava Durumu

Üsküdar Caddesi Artık Daha Konforlu ve Daha Estetik

Üsküdar Caddesi Artık Daha Konforlu ve Daha Estetik

Tuesday, May 4, 2021

Şile Belediyesi Üsküdar Caddesi’ni Yeniledi!

Şile Belediyesi; tam kapanma sürecinde de Üsküdar Caddesi’ni, Şile'ye yakışır bir çehreye büründürme çalışmalarını kesintisiz sürdürerek, caddeyi baştan başa yeniledi. Şile'ye özgü zengin dokuyu yansıtan cadde iyileştirme çalışmaları, farklı işlevlere uygun kullanım ihtiyaçlarına cevap verir nitelik taşıyor.

Yenilenen Aydınlatma Armatürleri ve Kent Mobilyaları ile Caddemiz Daha da Güzelleşti… 

Şile Belediyesi gerçekleştirdiği yoğun çalışmalar sayesinde, Şile’nin en popüler caddesi olan Üsküdar Caddesi, yenilenen aydınlatma armatürleri, Şile Bezi motifli ledleri, kent mobilyaları ve peyzajı ile ilçe merkezinin en güzel noktası haline getirildi. 

Söz Verildi ve Tamamlandı…

Özellikle cadde esnafıyla yapılan değerlendirme toplantılarının ardından başlayan çalışmalar, Şile Belediyesi ekipleri tarafından etap etap tamamlanarak cadde sakinlerinin beğenisine sunuldu. Ekonomik ömürlerini tamamlamış olan babaların ve aydınlatma armatürlerinin sökümüyle başlayan çalışmalar, yeni direklerin yerlerine montajı, kent mobilyalarının yerleştirilmesi ve son olarakta peyzaj dokusunun oluşturulmasıyla nihayete erdi. Yaklaşan yaz sezonu öncesi Üsküdar Caddesi yenilenen çehresiyle Şile’nin önemli bir cazibe merkezi olacak. 

Başkan Ocaklı: “Şile Önemli Bir Turizm Destinasyonudur!”
Üsküdar Caddesi Tüm Işıltısıyla ve Peyzajıyla Sezona Hazır!


Özellikle tam kapanma sürecinde çalışmalara hız verilen Üsküdar Caddesi yenileme 
çalışmalarının tamamlanmasıyla beraber Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; ‘’Söz verdiğimiz üzere Üsküdar Caddemizdeki çalışmalarımızı da tamamlamış bulunuyoruz. Ekiplerimiz tarafından tasarlanıp üretilen kent mobilyalarıyla, ilçemizin yeşilini simgeleyen peyzaj çalışmalarıyla, aydınlatma armatürleriyle ve ışıl ışıl parlayan Şile Bezi motifleriyle bu değerli caddeyi ilçemizin turizm potansiyeline yakışır bir hale getirdik. Yasaklar tamamlandıktan sonra ilçemizi ziyaret edecek misafirlerimize hoş bir sürpriz olmasını arzu ediyorum. Her fırsatta dile getirdiğim gibi ilçemizin önemli cazibe noktalarında bu tip sokak iyileştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sırada Ağva Yakuplu Caddesi ve Şile Kumbaba Caddemiz var. Bu alanlarda yapacağımız iyileştirme çalışmaları ve diğer önemli projelerimizle beraber Şile’nin turizm sektöründe çok daha fazla adının geçeceğini düşünüyorum’’ ifadelerini kullandı.
 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.