444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

Şile’de Şok Temizlik

Şile Belediyesi olarak her sene olduğu gibi bu senede tertemiz bir Şile için çevre Belediyelerimiz ile şok temizliğimiz başladı.
Haber Tarihi: 15.05.2017

Şile Belediyesi olarak her sene olduğu  gibi bu senede tertemiz bir Şile için çevre Belediyelerimiz ile şok temizliğimiz başladı.
 Belediyemiz her sene olduğu gibi bu senede yaz mevsimine girmeden çevre temizliğine tüm ekiplerimizle 15-16-17 Mayıs tarihlerinde 7/24 tertemiz bir Şile için çalışmaya başladık.

16 Mayıs sabahı Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nun katılımları ile başlayan çevre temizliğimiz çimlerin biçilmesinden  çöp konteynırların temizlenmesine ve sokaklarımızın yıkanmasından kaldırım taşlarının boyanmasına kadar baştan aşağı Şile’mizi daha temiz ve çevreci bir ilçe yapmak için var gücümüzle çalışmaya başladık.

Belediyemiz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Pendik Belediyesi, Tuzla Belediyesi, Üsküdar Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Sancaktepe Belediyes , Çekmeköy Belediyesi  ve Beykoz Belediyeleri ile birlikte ‘Tertemiz Bir Şile İçin’ 7/24 çalışmalara başladılar.

‘Tertemiz Bir Şile İçin’ gece gündüz çalışmalara başlayan tüm  personelimize teşekkür ederiz. 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.