444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

BEŞİNCİ ANNE SOKAKTA ŞENLİK VAR! BAŞLIYOR

Belediyemiz tarafından küçük kardeşlerimiz için her yıl düzenlenen “Anne Sokakta Şenlik Var” etkinliği bu sene de Üsküdar Caddesinde yapılacak.
Haber Tarihi: 17.04.2019

Belediyemiz tarafından küçük kardeşlerimiz için her yıl düzenlenen “Anne Sokakta Şenlik Var” etkinliği bu sene de Üsküdar Caddesinde yapılacak. Önceki senelerde olduğu gibi birbirinden eğlenceli etkinlik atölyeleri bu sene de miniklerin ilgi odağı olacak.

            23 Nisan Salı günü saat 12.30’da Üsküdar Caddesi ve Belediye Meydanı üzerinde kurulacak 3 Boyutlu platform, kostüm standı, karikatür atölyesi, Şile Bezi Kes Yapıştır Atölyesi, Rüzgar Gülü Atölyesi, Sosis Balon Atölyesi, Linol Baskı, Kirigami, Mandaldan Uçak Yapımı, Paylaço Gösterisi, İnteraktif Gösteriler, Origami, Doğal Oyun Hamuru Yapımı, Çim Adam, Karikatür ve Resim Renklendirme Atölyeleriyle miniklerimiz eğlenirken, hem öğrenecek hem de el yeteneklerini geliştirecek.

Şenlik kapsamında çocukların mutluluğu için her türlü ayrıntıyı düşündük. Cadde boyunca kurulacak stantların yanı sıra çocuklar için ücretsiz pamuk şeker, patlamış mısır ve daha birçok farklı ikramla beraber sahne gösterileri ile çocuklar eğlenceye doyacak.

23 NİSAN’DA HERKES ŞİLE’DE

Ülkemizin ve milletimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın küçük kardeşlerimiz tarafından doyasıya kutlandığı, gelişimine katkı sağlayan Anne Sokakta Şenlik Var etkinliğimizin her sene olduğu gibi bu senede yoğun ilgi görmesini bekliyoruz. Sadece Şile’miz değil tüm İstanbul’dan yoğun rağbet gören Anne Sokakta Şenlik Var çocuklar ve anne babaları için mutlu, eğlenceli ve bir o kadarda faydalı bir gün olacak.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.