444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

GÖZLEMECİ ESNAFINA HAYIRLI OLSUN

Avcıkoru Mahallemizde otoyol alanında kalan gözlemeci esnafımızın yeni yerlerinin temeli atma törenini gerçekleştirdik.
Haber Tarihi: 11.12.2019

Avcıkoru Mahallemizde otoyol alanında kalan gözlemeci esnafımızın yeni yerlerinin temeli atma törenini gerçekleştirdik.

Esnafımızın ve bölgemizin mağduriyetlerinin giderileceği yeni hizmet alanının temel atma törenine Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Bölge Muhtarları, STK Temsilcileri, esnaf ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende konuşan Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı; ’’Avcıkoru Mahallemizde otoyol alanında kalan gözlemeci esnafımızın yeni yerlerinin bugün burada temelini atıyoruz. Benim de Belediye Başkanı olarak ilk temel atma törenim, hayırlı olsun. Yaklaşık 1000 m2’lik inşa alanının tamamlanmasıyla esnafımızın ve bölgemizin hizmet alanları bittiğinde bölgemizde oluşan ekonomik ve kültürel değerlerimizin arttırmak için gayretli çalışmalarımız devam edecek. Verdiğimiz sözleri yerine getirebildiğimizde bizler bu mutluluğu hep birlikte burada, hemşehrilerimiz ile birlikte yaşacağız. Şile’ye, Ağva’ya ve tüm bölgemize hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Kur’an Tilaveti ile, temel atma töreni gerçekleştirilirken, çok sayıda vatandaşımız bu yapılan hizmetten dolayı Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı’ya mutluluklarını dile getirdiler.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.