444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

BAŞKAN İLHAN OCAKLI"DAN ÖĞRENCİLERE YARI YIL MESAJI

Sevgili çocuklar, değerli gençler... Ders başı yaptığınızda sizlerin heyecanına birlikte ortak olduk, aynı heyecanı ve mutluluğu bizlerde paylaştık. Bir yarı dönemi geride bıraktınız. Okul hayatınızı geride bırakıp, Ülkemize ve Milletimize faydalı işler yapmaya başlayınca bugünlerinizin, oturduğunuz sıraların ve öğretmenlerinizin sizlere neler kazandırdığını daha iyi anlayacaksınız.
Haber Tarihi: 17.01.2020

Sevgili çocuklar, değerli gençler...
 
Ders başı yaptığınızda sizlerin heyecanına birlikte ortak olduk, aynı heyecanı ve mutluluğu bizler de paylaştık. Bir yarı dönemi geride bıraktınız. Okul hayatınızı geride bırakıp, Ülkemize ve Milletimize faydalı işler yapmaya başlayınca bugünlerinizin, oturduğunuz sıraların ve öğretmenlerinizin sizlere neler kazandırdığını daha iyi anlayacaksınız. 
 
Bugünden itibaren önünüzde güzel bir tatil var. Dinlenin, okumaya ve araştırmaya devam edin, çağımızın bizleri esir alan teknolojik oyuncaklarından mümkün olduğu kadar uzak durun. Geleneklerimiz, milli ve manevi değerlerimiz doğrultusunda ailenize, büyüklerinize zaman ayırın. Doğada vakit geçirmeye, yeni şarkılar dinlemeye, yeni kitaplar keşfetmeye, yeni insanlar tanımaya gayret edin. Hayatlarınızın bu dönemi çok değerli ve dağarcığınıza katacağınız her yeni deneyim sizi siz yapacak. 
 
Şile Belediyesi ve Şile Belediye Başkanı olarak sizlerle her zaman birlikte olacağız. İyi tatiller...
 
İlhan Ocaklı
Şile Belediye Başkanı

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.