444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

ŞİLE’DE SANAT DOLU GECE !

Şile Kültür Merkezi’nde düzenlenen gece Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti ’’Türk Sanat Musikisi Kış Konseri’’ ile 2020 yılında ilk konserini icra etti.
Haber Tarihi: 19.02.2020

Şile Kültür Merkezi’nde düzenlenen gece Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti ’’Türk Sanat Musikisi Kış Konseri’’ ile 2020 yılında ilk konserini icra etti.

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti, gelenekselleşen konserlerine devam ediyor. Şef Gökhan Filizman’ın yönettiği orkestra ile Şileli hemşehrilerimiz sanatın tadına vardığı bir etkinlik geçirdi.

Etkinliğe katılan Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı’’ Ben bu koro ile gurur duyuyorum. Kışın getirmiş olduğu olumsuz hava koşullarına rağmen kar, yağmur ve çamur demeden bugün bizlere müziğin ritmini ve keyfini yaşattıkları için teşekkür ediyorum.’’ dedi. Bu tarz etkinliklerin devam edeceğini söyleyen başkan Ocaklı ’’Konserlerimiz durmadan devam edecek. Bu tarz etkinliklere hepimizin ihtiyacı var.’’ söyleminde bulunarak, Belediyemiz Musiki Cemiyeti’nin faaliyetlerinin kararlılıkla devam edeceği sinyalini verdi.

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti Tam Not Aldı!

Şile Kültür Merkezi’ni dolduran Şileli vatandaşlarımız konser esnasında koroyla beraber şarkılar söyledi. Keyifli dakikaların yaşandığı konserde, hemşehrilerimiz Belediye Başkanımız ilhan Ocaklı’ya ve emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.