444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

15 MİLYONLUK YATIRIM İLÇEMİZDE

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı Ağva ve civar mahallelerinde yaşanan elektrik sorununa çözüm getirecek enerji hattı devreye soktu.
Haber Tarihi: 10.11.2020

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı Ağva ve civar mahallelerinde yaşanan elektrik sorununa çözüm getirecek enerji hattı devreye soktu.

Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı ilçemizin Ağva mahallesinde yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili problemin giderilmesi için İsaköy Mahallesinde yapımı tamamlanan tesiste incelemelerde bulunarak tesisi devreye soktu.

 

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığımız ile yürütülen çalışmalar sonucunda TEİAŞ ve AYEDAŞ’ın ortak yatırımları ile yapımına başlanan 154.5/34.5 KW 50 MVA gücündeki  indirim merkezi tesisinin devreye girmesi ile birlikte Ağva Mahallemizde yaşanan elektrik kesintileri son bulacak.

 

Tesiste bulunduğu incelemeler sırasında müjdeyi veren Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı ‘’ Ağvalı hemşehrilerimiz yaşanan elektrik kesintilerinden ve bundan kaynaklanan sorunlardan muzdarip olduklarını bizlere ilettiler. Biz de bugün seçim sürecinde vermiş olduğumuz sözü yerine getirmiş oluyoruz. TEİAŞ ve AYEDAŞI’ın ortak yatırımlarıyla 15 milyonluk bir yatırımı faaliyete geçirerek bu sorunu ortadan kaldırdık. Hayırlı uğurlu olsun Ağva artık elektrik ile ilgili sıkıntılı günlerini geride bıraktı’’ dedi.

 

İlçemize hayırlı uğurlu olsun.

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.