ŞILE Hava Durumu
Kıymetli hemşehrilerim;

Sizlerin teveccühü ve tercihi ile Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğimden bu yana, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Şile’yi ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli yatırımların ve projelerin hayata geçirilmesi için var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Şile’yi çok seviyoruz.
İlhan OCAKLI

Tuluyhan Uğurlu Şile’ye Eşsiz Bir Gece Yaşattı.

Tuluyhan Uğurlu Şile’ye Eşsiz Bir Gece Yaşattı.

11 Kasım 2021 Perşembe

Şile Belediyesi’nin düzenlediği 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla düzenlenen gecede piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu ve Şile Belediyesi Gençlik Orkestrası sahne alarak Şileli müzikseverlerle buluştu. Şile Belediyesi tarafından 10 Kasım etkinlikleri kapsamında organize edilen etkinliğe Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Garnizon Komutanı Albay Hazel Yılmaz, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ile Şile protokolünün yanı sıra müziksever vatandaşlar katıldı.

Şile Kültür Merkezi Alkıştan Adeta Yıkıldı

Usta piyanist Tuluyhan Uğurlu'nun, 10 Kasım'da Gazi Mustafa Kemâl Atatürk'ün ölümünün 83. yıl dönümü münasebetiyle Şile Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği piyano resitali büyük ilgi gördü. Seslendirdiği her eserin ardından dakikalarca alkışlanan Tuluyhan Uğurlu, gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programını organize eden Şile Belediyesi’ne ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya teşekkür etti. Uğurlu, Şileli’lerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

Şile Belediyesi Gençlik Orkestrası’ndan Koro Dinletisi

Şile Belediyesi Gençlik Orkestrası’nın Sinan Deniz Akbay ve Nazlıcan Bektaş şefliğinde geceye özel hazırladığı repertuvar ile sahne alan koro salonu dolduran izleyiciler tarafından büyük alkış aldı. Toplamda yedi eser seslendiren koro ve gençlik orkestrası dinleyicilere güzel bir müzik ziyafeti sundu.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı:”Şile'de Sanat ve Güzellik Üretilmesinden Mutluyum.”

Piyano ve koro dinletisinin ardından bir konuşma yapan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; öncelikle Atatürk'ün ölümünün 83. yıl dönümü dolayısıyla Şile’ye gelerek resital veren sanatçı Tuluyhan Uğurlu’ya teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Başkan İlhan Ocaklı, “İstanbul'un güzel ilçesi Şile'mizde sanat ve güzellik üretilmesinden dolayı çok mutluyum. Böylesine anlamlı bir günde bu salonda bizlere eşlik eden hemşehrilerime, bizlere çok özel bir müzik ziyafeti sunan Tuluyhan beye ve belediyemizin gözbebeği olan Gençlik Orkestramıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Uzun bir aradan sonra bu salonda bir arada olmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum.” ifadelerini kullandı. 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.