ŞILE Hava Durumu

Agâh Band ve Ömür Gedik Ağva Sahnesinde

Agâh Band ve Ömür Gedik Ağva Sahnesinde

Saturday, September 2, 2023


1-2-3 Eylül tarihlerinde düzenlenen Ağva Konserleri kapsamında Cumartesi gecesi, yoğun katılım eşliğinde Agâh Band ve Ömür Gedik sahne aldı.

Ağva Yaz Konserlerinde Cumartesi akşamı sahne Agâh Band ile açıldı. Ağvalı genç müzisyenlerin kurduğu Agah Band grubunun seslendirdiği eserlere dinleyiciler hep bir ağızdan eşlik edereken, Ağva sahnesinde yer almalarına öncülük eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya müzik grubu teşekkür etti. Gençlerin ve sanatın her zaman destekçileri olduklarını belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Bugün Ağva sahnemizde genç müzisyenleri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şile ve Ağva sahnemiz önemlidir, bereketlidir. Eminim ki grubumuzu çok daha iyi yerlerde göreceğiz. Biz her alanda gençlerimize destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Sahne Ömür Gedik’in

Agah Band sonrası sahne alan Ömür Gedik sevenleriyle buluşarak popüler şarkılarını özgün yorumuyla seslendirdi. Şile’yi çok sevdiğini ve sık sık ilçeyi ziyaret ettiğini belirten sanatçı Ömür Gedik ayrıca konser esnasında hayvan hakları ile ilgili duyarlı olunması hususunda dinleyicilerine duygusal bir konuşma yaptı. 

Bu Atmosfer için Çok Teşekkür Ederim

Konser sırasında Ağvalılara seslenen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı:  "Yoğun bir günün ardından, Ağva Yaz Konserleri kapsamında yine hemşehrilerimizle bir aradayız. Bu akşam sahnede ilk olarak Agâh Band'e yer verdik ve performansları için teşekkür ediyorum. Gençler, harika bir iş çıkardınız! Aynı zamanda sevilen sanatçı Ömür Gedik'i de ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güzel gecede yanımızda olan İstanbul Milletvekilimiz Sayın Yahya Çelik'e ve muhteşem bir atmosfer yaratan kıymetli hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.
 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.