ŞILE Hava Durumu

 Üsküdar Caddesi 2.Etap Aydınlatma Çalışmaları Tamamlandı

 Üsküdar Caddesi 2.Etap Aydınlatma Çalışmaları Tamamlandı

Sunday, March 19, 2023

ŞŞile Belediyesi’nin Şile ve Ağva merkez genelinde yürüttüğü prestij cadde ve aydınlatma uygulamalarına 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nün 108. yıldönümünde bir yenisi daha eklendi.

Şile Belediyesi ilçenin çehresini değiştiren aydınlatma ve peyzaj çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Şile’nin yoğun kullanım akslarından biri olan Üsküdar Caddesi üzerinde, Vasiyet Yokuşu ile Şile Kent Meydanı arasında kalan etapta başlatılan aydınlatma çalışmaları kısa bir sürede tamamlandı. 

Yaklaşık 1 kilometrelik aks boyunca toplamda 40 adet özel aydınlatma direkleri yerlerine yerleştirildi. Şile Bezi’nin en bilinir motiflerinden olan “Büyük Yıldız” ise led armatürlerdeki yerini aldı. Şile Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla hayata geçirilen ve tamamlanan çalışmayı Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve beraberindeki heyet kullanıma açtı. 

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı "Bizler; Şile'ye Yakışır Projeler Üretmeye İlçemize Kazandırmaya Devam Edeceğiz"
Her milli bayramda Şile’ye yeni bir proje armağan etmenin gelenekselleştiğini ve ilçeye kalıcı projeler kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; “İlçemiz doğal güzellikleri, kültürel zenginliği ile İstanbul’un en önemli turizm lokasyonlarından bir tanesi. Bizler Şile’nin çehresine yakışır projeler üretmeye ilçeye kazandırmaya devam edeceğiz. Vasiyet Yokuşu olarak tabir ettiğimiz noktadan başlayarak Şile Kent Meydanımıza kadar uzanan yol aksı üzerinde başladığımız aydınlatma çalışmalarımızı tamamladık. Bugün, Çanakkale Zaferimizin 108. Yıldönümü ülkemiz, milletimiz için anlamlı bir gün. Her ne kadar içimiz biraz buruk, kalbimiz Hatay’daki, afet bölgelerimizdeki kardeşlerimizle olsa da bir projemizi daha ilçemize kazandırmış ve hizmete açmış olduk. Hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.